LASEROWE ZNAKOWANIE, GRAWEROWANIE I TEKSTUROWANIE

Warszawa

Oferujemy usługi grawerowania laserowego. Posiadamy między innymi zaawansowane technologicznie lasery fibrowe MOPA z precyzyjną ruchomą głowicą galvo o polu pracy 1250mm x 1000mm* x 300 mm. Głowica galvo pozwala na pozycjonowanie wiązki z dokładnością 0,001mm. Nasze urządzenie do grawerowanie laserowego jest wyposażone w 4 osie sterowane w technologii CNC w tym oś obrotową. Oś obrotowa pozwala na grawerowanie na przedmiotach cylindrycznych. AUTOFOCUS eliminuje błędy związane z złym dopasowaniem ogniskowej. Oprogramowanie do grawerowanie 3D z użyciem plików STL pozwala na tworzenie reliefów z wyjątkową precyzją. Dysponujemy wieloma soczewkami do różnego rodzaju prac.
Dla zapewnienia precyzyjnego grawerowania na przedmiotach powierzonych wyposażyliśmy urządzenie w 20 000 000 bitową kamerę pozycjonującą wyposażoną w Sony IMX183 CMOS Sensor.

Urządzenia pozwala między innymi na:

 • znakowanie metali i nie metali
 • grawerowanie głębokie
 • Grawerowanie 3D w tym grawerowanie matryc stalowych
 • Znakowanie kolorowe stali nierdzewnej, chromu, tytanu
 • Cięcie cienkich blach
 • Trasowanie, mikro wiercenie
 • Odrdzewianie laserowe
 • Obróbkę faktury powierzchni
 • Obróbka powierzchni metalowych
 • Precyzyjne pozycjonowanie każdej z wymienionych technik nanoszenie grafiki na pole obrabianego elementu
 • Grawerowanie Laserowe 3D na podstawie projektu STL
 • Szyldy ze stali nierdzewnej
 • Laserowe kolorowe znakowanie stali nierdzewnej tytanu i chromu Warszawa
 • Laserowe Grawerowanie Szyldów Tablic Termosów Kawiarek
 • Laserowe Grawerowanie Przedmiotów cylindrycznych Tłumików Broni

GRAWEROWANIE BRONI

GRAWEROWANIE NOŻY

GRAWEROWANIE SZABLI

GRAWEROWANIE TŁUMIKÓW

Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczenie pozwala nam podejmować się prac grawerskich na przedmiotach wysokiej wartości.

Mazela Studio Grawerskie posiada najnowocześniejszy sprzęt i bogate doświadczenie. Mazela SG oferuje najwyższej jakości grawerowanie, znakowanie i personalizacje broni, noży, szabel, tłumików. Oferujemy Grawerowanie Mechaniczne i Laserowe.

Od czasu wynalezienia broni ludzie personalizowali ją za pomocą niestandardowych projektów lub ozdób. Mazela Studio Grawerskie z dumą przyczynia się do kontynowania tradycji personalizacji broni. Wysokie kwalifikacje, dobrej jakości projekty i techniczna doskonałość jest u nas do Twojej dyspozycji. To wszystko pozwala urzeczywistnić Twoją wizję spersonalizowanej broni. Spersonalizuj swoją broń dzięki Mazela SG już dziś. Dodaj dedykację, wygraweruj herb, znak jednostki, motto, cytat.
Technologia grawerowania laserowego MOPA działająca we współpracy z precyzyjna kamerą 20GigaPix oraz nowoczesnym oprogramowaniem sterującym umożliwia znakowanie, teksturowanie i grawerowanie szerokiej gamy produktów na najwyższym światowym poziomie.

Jeśli jesteś producentem i chcesz wykonać indywidualne oznakowanie swoich produktów zapraszamy do nas. Masz dość ludzi kradnących Twoje pomysły? Chcesz być bardziej rozpoznawalny? Masz fajny projekt? Możemy dla Ciebie grawerować!
Grawerowanie laserowe jest preferowaną metodą dodawania numerów seryjnych, personalizacji, nanoszenia logo, umieszczania niestandardowej grafiki, a nawet płaskorzeźby reliefu i dowolnych cech do broni, tłumików, szyn, kolb, noży, szabel i innych akcesoriów.

Nasze usługi grawerowania broni obejmują:
Laserowe znakowanie promieniowe
Laserowe znakowanie informacji
Grawerowanie logo, grafika i kody QR
Niestandardowe grafiki.
Reliefy na podstawie projektów STL.

GRAWEROWANIE TŁOCZNIKÓW, MATRYC, SZTANC

Posiadamy precyzyjne frezarki CNC oraz lasery MOPA do produkcji sztanc. Świadczymy usługi grawerowanie istniejących form wtryskowych, wkładek do form, tłoczników i sztanc metalowych.