SZYLDY i TABLICE

LITERY METALOWE

LOGOTYPY

Najwyższej Jakości Produkty Grawerskie

Litery ze stali nierdzewnej

Produkujemy litery ze stali nierdzewnej wg wzorów klienta i naszych indywidualnych projektów.

Litery mosieżne

Litery mosiężne wycinamy z najwyższej jakości płyt mosiężnych w technologii CNC

Szyldy metalowe – tablice firmowe

Najlepsze szyldy metalowe zamówisz u grawera

Wiedzą o tym ambasady, kancelarie prawnicze, przedstawiciele instytucji rządowych i finansowych, dobre agencje reklamowe,
Nasz firma od dawna zajmuje się produkcja szyldów metalowych. W przeszłości wiązało się to ze sztychowaniem, robieniem szablonów, grawerowaniem za pomocą pantografów. W przeszłości takie szyldy produkowały wyłącznie firmy grawerskie i dzięki temu to grawerzy mają największe doświadczenie w ich projektowaniu i wykonywaniu. Zamawiając szyld u dobrego grawera możesz liczyć nie tylko na wysoką jakość produktu ale też na poprawność graficzną projektu oraz uczciwe doradztwo w zakresie doboru technologii i materiału.

UNIKAJ antyREKLAMY !

Od czasu upowszechnienia rozmaitych technologii produkcyjnych powiązanych z komputeryzacją dużo przypadkowych osób i firm zajmuję się „reklamą wizualną”. Często ich produkty nie mają nic wspólnego z dobrym smakiem i estetyką. Często widujemy piękne budynki poobwieszane informacjami wykonanymi wg wadliwych projektów. Wiele firm zakupiło urządzenia, pozwalające na produkowanie reklamy jednak nie posiada przygotowania merytorycznego do przygotowania poprawnych projektów. Używać technologii jest czym innym niż używać jej ze smakiem. Unikniemy tego zwracając się do właściwych osób. Zamów projekt u plastyka lub zgłoś się do nas.

 

Projekty szyldów metalowych

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia warto poprosić o przedstawienie projektu. Będziesz mógł skonsultować go z odpowiednimi osobami i przekazać nam swoje krytyczne uwagi oraz sugestie. Jeśli uznamy je za błędne dowiesz się o tym. Jeśli przekażesz nam projekt, który my uznamy za wadliwy zasugerujemy naniesienie poprawek.
Jeśli nie masz pomysłu na szyld metalowy dla swojej firmy możemy go dla Ciebie zaprojektować na podstawie przekazanych materiałów tekstowych i graficznych, charakterystyki Twojej firmy oraz budynku, w którym się znajduje. Szyldy metalowe to jedna z czołowych profesji naszego zakładu. Mistrz Aleksander Cegielski zajmował się ich produkcją jeszcze w czasach przedwojennych podczas praktyk czeladniczych, a potem doskonalił się w tym fachu ponad pół wieku we własnej pracowni grawerstwa artystycznego. Swoje doświadczenie przekazał wnukowi Jackowi Mazel , który od ponad 30 lat zajmuje się grawerstwem w tym projektowaniem i produkcją elementów identyfikacji i informacji wizualnej.